Nationale S-1 selectie.
In de Nationale S-1 selectie trainen en spelen de toptalenten tot 22 jaar van Badminton Nederland onder leiding van Talentcoach Dicky Palyama. Trainingen zijn twee keer per dag wat door spelers gecombineerd wordt met een studie in de directe omgeving van Papendal. Al de S-1 selectie spelers wonen op Papendal of in de directe omgeving om het fulltime programma te kunnen volgen.
Als niet S-1 speler kun je wel uitgenodigd worden om trainingen bij te wonen. Diegenen die niet fulltime op Papendal trainen, trainen daarnaast bij een officieel regionaal trainingscentrum van Badminton Nederland en/of bij de vereniging of elders.
Naast belangrijke junior evenementen, zoals de WK en EK junioren, de Yonex Dutch Junior International, de German Junior International, nemen deze spelers ook al deel aan toernooien in het seniorencircuit van Badminton Europe.
Samenstelling S-1 Selectie.
Hieronder vind je een overzicht van de spelers die deelnemen aan de Nationale S-1 Selectie van Badminton Nederland:
Finn Achthoven |
Dyon van Wijlick |
Nadia Choukri |
Robin Mesman |
Jaymie Laurens
|
Kelly van Buiten |
Wessel van der Aar |
Brian Wassink |
Iris van Leijsen |
Kirsten de Wit |
Andy Buijk |
Coaches S-1 Selectie:
Coach dubbels: Eefje Muskens |
|
Programma.
De S-1 Selectie traint fulltime op Papendal van maandag t/m vrijdag.
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag |
07:30 – 09:30 baantraining 08:30 – 10:00 fysieke training
08:30 – 10:00 fysieke training 07.30 – 09.30 baantraining, |
18:00 – 20:00 baantraining 16:00 – 18:00 krachttraining 17:00 – 19:00 baantraining 16:00 – 18:00 baantraining 17:00 – 18:30 fysieke training |