Halve finales Victor Denmark Para-Badminton voor Megan Hollander

Bij de Victor Denmark Para-Badminton presented by Danisa in Odense heeft Megan Hollander de halve finales weten te bereiken.

Daarin gaat zij het opnemen tegen de als nummer een geplaatste Ayako Suzuki uit Japan.

Megan die als tweede geëindigd was in groep B SU5 was in haar kwartfinale met 21/16, 21/14 te sterk voor de Portugese Beatriz Monteiro.

Yoe Lie
Yoe Lie wist zijn laatste groepswedstrijd helaas niet te winnen in groep D SS6. Djordje Koprivica uit Servië was met 20/22, 21/17, 23/25 net te sterk voor de Nederlander.

Kijk voor de speelschema’s op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Foto Badminton Nederland

 

Selena Piek en Cheryl Seinen naar tweede ronde Danisa Denmark Open 2019

Bij de Danisa Denmark Open 2019 in Odense is het koppel Selena Piek/ Cheryl Seinen door naar de naar de volgende ronde. Jelle Maas en Robin Tabeling werden helaas uitgeschakeld.

Vrouwendubbel
Het koppel Selena Piek/ Cheryl Seinen (WRL-23) neemt het na met twee keer 21/17 te hebben gewonnen van Hsu Ya Ching en Hu Ling Fang (WRL-35) uit Taiwan nu op tegen het als tweede geplaatste duo Yuki Fukushima/ Sayaka Hirota uit Japan (WRL-2). Twee eerdere ontmoetingen gingen allebei verloren voor de Nederlandse vrouwen.

Mannendubbel
Jelle Maas en Robin Tabeling (WRL-30) begonnen hun toernooi tegen het koppel Wahyu Nayaka Arya Pangkaryanira/ Ade Yusuf Santoso uit Indonesië. (WRL-24 en moesten net met 16/21, 21/18, 18/21 hun meerdere erkennen in de Indonesische mannen.

Mannenenkel
Nederlands kampioen Mark Caljouw (WRL-35) gaat vandaag spelen tegen de Thai Sitthikom Thammasin (WRL-27). Beide stonden twee keer eerder tegenover elkaar en beide wisten een keer te winnen.

Kijk voor de speelschema’s op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=7DC5A9AB-230A-494D-9843-1040F23F2B11&c=NED

Foto Badminton Europe

 

Twee overwinningen voor Nederland U15

Bij het teamtoernooi van de U15 Denmark Junior 2019 in Odense heeft Nederland U15 na twee nederlagen op rij, gisteren zijn beide wedstrijden in de groep weten te winnen.

Er werd met 8-3 gewonnen van Fyn/Sønderjylland U15 en ook Duitsland U15 werd met ruime cijfers (2-9) verslagen.

Kijk voor alle uitslagen en het speelschema op: https://www.tournamentsoftware.com/sport/team.aspx…

Voor Nederland U15 komen uit: Mats Duwel, Meerte Loos, Kas Sacranie, Flora Wang, Noah Haase, Rune van Dalm, Chloe Li en Stefanie Nijsse.

Foto Badminton Nederland

Joey Lie in actie bij Victor Denmark Para-Badminton

Bij de Victor Denmark Para-Badminton presented by Danisa in Odense komt vandaag alleen Yoey Lie in actie.

Joey Lie wist eerder al te winnen van de Deen Gregers Rytter Melhelde met 21/6, 21/11, maar verloor met 10/21, 5/21 van de Braziliaan Vitor Goncalves Tavares. Zijn laatste tegenstander in groep D SS6 is Djordje Koprivica uit Servië.

Joshua Donker
Joshua verloor zijn eerste wedstrijd in groep C SU5 tegen Raj Kumar uit India met 5/21, 6/21 en moest gisteren met 10/21, 7/21 zijn meerdere erkennen in de Pool Bartlomiej Mroz. Hierdoor werd Joshua derde in zijn groep.

Megan Hollander
Megan is als tweede geeindigd in haar groep. Ze verloor met twee keer 13/21 van de als tweede geplaatste Japanse Kaede Kameyama in groep B SU5, maar was met 21/5, 21/4 duidelijk te sterk voor Rosa Efomo de Marco uit Italië.

Kijk voor de speelschema’s op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Wisselende resultaten Nederlanders bij Victor Denmark Para-Badminton

Bij de Victor Denmark Para-Badminton presented by Danisa in Odense hebben Joshua Donker, Megan Hollander en Yoey Lie wisselende resultaten behaald.

Joshua Donker
Joshua verloor zijn eerste wedstrijd in groep C SU5 tegen Raj Kumar uit India met 5/21, 6/21 en neem het vandaag op tegen de Pool Bartlomiej Mroz.

Megan Hollander
Megan verloor met twee keer 13/21 van de als tweede geplaatste Japanse Kaede Kameyama in groep B SU5, maar was met 21/5, 21/4 duidelijk te sterk voor Rosa Efomo de Marco uit Italië.

Yoe Lie
Yoe Lie wist te winnen van de Deen Gregers Rytter Melhelde met 21/6, 21/11, maar verloor met 10/21, 5/21 van de Braziliaan Vitor Goncalves Tavares. Zijn laatste tegenstander in groep D SS6 is Djordje Koprivica uit Servië.

Kijk voor de speelschema’s op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Foto Badminton Nederland

Mark Caljouw naar tweede ronde Danisa Denmark Open 2019

Bij de Danisa Denmark Open 2019 in Odense is Mark Caljouw door naar de naar de volgende ronde. Het koppel Robin Tabeling/ Selena Piek werd helaas uitgeschakeld.

Mannenenkel
Nederlands kampioen Mark Caljouw (WRL-35) wist in zijn eerste ronde met 19/21, 21/11, 21/17 van Sourabh Verma (WRL-37)uit India en gaat nu spelen tegen de Thai Sitthikom Thammasin (WRL-27). Beide stonden twee keer eerder tegenover elkaar en beide een keer te winnen.

Gemengddubbel
Robin Tabeling en Selena Piek (WRL-16) zijn niet door. Het als achtste geplaatste koppel Tang Chun Man/ Tse Ying Suet uit Hong Kong (WRL-11) was met 21/9, 17/21, 20/22 net te sterk voor het Nederlandse koppel.

Mannendubbel
Jelle Maas en Robin Tabeling (WRL-30) beginnen hun toernooi tegen het koppel Wahyu Nayaka Arya Pangkaryanira/ Ade Yusuf Santoso uit Indonesië. (WRL-24). De Indonesische mannen waren bij de Yonex Dutch Open in 2018 nog in drie games te sterk voor Jelle en Robin.

Vrouwendubbel
Het koppel Selena Piek/ Cheryl Seinen (WRL-22) neemt het op tegen Hsu Ya Ching en Hu Ling Fang (WRL-35) uit Taiwan, waartegen de Nederlandse vrouwen nog niet eerder in actie kwamen.

Kijk voor de speelschema’s op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Foto Badminton Europe

Nederland U15 start met twee keer verlies in Odense

Bij het teamtoernooi van de U15 Denmark Junior 2019 in Odense is Nederland U15 er vandaag niet in geslaagd de eerste twee wedstrijden in groep 2 te winnen.

Er werd met 0-9 verloren van Sjælland U15 en daarna met 3-5 van Zweden U15. Morgen neem de Nederlandse ploeg het nog op tegen Fyn/Sønderjylland U15.

Kijk voor alle uitslagen en het speelschema op: https://www.tournamentsoftware.com/sport/team.aspx…

Voor Nederland U15 komen uit: Mats Duwel, Meerte Loos, Kas Sacranie, Flora Wang, Noah Haase, Rune van Dalm, Chloe Li en Stefanie Nijsse.

Foto Badminton Nederland

Victor Denmark Para-Badminton 2019

 Victor Denmark Para-Badminton 2019

Vandaag begint in Odense de Victor Denmark Para-Badminton presented by Danisa waar Joshua Donker, Megan Hollander en Joey Lie voor Nederland in actie komen.

Joshua Donker
Joshua is ingedeeld in groep C SU5 samen met de Pool Bartlomiej Mroz en Raj Kumar uit India, waartegen hij vandaag in actie komt.

Megan Holander
Megan begint vandaag tegen de als tweede geplaatste Japanse Kaede Kameyama en is ingedeeld in groep B SU5. Rosa Efomo de Marco uit Italië is de andere tegenstandster in die groep.

Joey Lie
Joey zit in groep D SS6 samen met Djordje Koprivica uit Servië, de Deen Gregers Rytter Melhelde en begint vandaag tegen de Braziliaan Vitor Goncalves Tavares.

Kijk voor de speelschema’s op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Danisa Denmark Open 2019

Van dinsdag 15 tot en met zondag 20 oktober vindt in het Deense Odense de Danisa Denmark Open 2019 plaats, onderdeel van de HSBC BWF World Tour Super 750.

Voor Nederland komen de volgende spelers in actie.

Mannenenkel
Nederlands kampioen Mark Caljouw (WRL-35) neemt het in de eerste ronde op tegen de als derde geplaatste Chinees Shi Yu Qi (WRL-3). Mark wist twee eerdere ontmoetingen met de nummer drie van de wereld niet te winnen.

Mannendubbel
Jelle Maas en Robin Tabeling (WRL-30) beginnen hun toernooi tegen het koppel Wahyu Nayaka Arya Pangkaryanira/ Ade Yusuf Santoso uit Indonesië. (WRL-24). De Indonesische mannen waren bij de Yonex Dutch Open in 2018 nog in drie games te sterk voor Jelle en Robin.

Gemengddubbel
De kersverse winnaars van Yonex Dutch Open in de mix Robin Tabeling en Selena Piek (WRL-16) starten in Odense tegen het als achtste geplaatste koppel Tang Chun Man/ Tse Ying Suet uit Hong Kong (WRL-11). Eerder dit jaar bij de Daihatsu Yonex Japan Open wisten Robin en Selena al met 21/13, 21/17 te winnen van dit duo.

Vrouwendubbel
Het koppel Selena Piek/ Cheryl Seinen (WRL-22) neemt het op tegen Hsu Ya Ching en Hu Ling Fang (WRL-35) uit Taiwan, waartegen de Nederlandse vrouwen nog niet eerder in actie kwamen.

Kijk voor de speelschema’s op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=7DC5A9AB-230A-494D-9843-1040F23F2B11

 

Diede Odijk wint German Rurh U17 International 2019

Bij de German Ruhr U17 International 2019 in Mülheim an der Ruhr heeft Diede Odijk knap de titel in het vrouwenenkel weten te winnen en werd zij samen met Iris van Leijsen derde in het vrouwendubbel.

Vrouwenenkel
De als vijfde geplaatste Nederlandse won in de halve finales met 19/21, 21/17, 21/14 van de nummer twee van de plaatsingslijst de Deense Frederikke Østergaard en was in de finale met 15/21, 21/19, 21/12 te sterk voor de als eerste geplaatste Emilie Drouin uit Frankrijk.

Vrouwendubbel
In de halve finales werd het als eerste geplaatste koppel Diede Odijk/ Iris van Leijsen in drie games met 19/21, 21/19, 15/21 verslagen door de Deense vrouwen Amanda Abildgaard en Kathrine Vang.

Kijk voor alle uitslagen van de Nederlandse spelers en speelsters op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Foto’s Badminton Nederland

 

Dag 3 Wereld Jeugd Kampioenschappen 2019

Bij de Wereld Jeugd Kampioenschappen (WJK) in Kazan (Rusland) zit het toernooi erop voor Nederland. Amy Tan en de koppels Wessel van der Aar / Finn Achthoven en Wessel van der Aar / Kelly van Buiten wisten hun partijen gisteren niet te winnen.

Vrouwenenkel
Amy Tan moest met 12/21, 7/21 haar meerdere erkennen in de als vierde geplaatste Putri Kusuma Wardani uit Indonesië.

Mannendubbel
Voor Wessel en Finn was het koppel Chen Zhi Ray/ Cheng Kai Wen (als 10e geplaatst) uit Taiwan duidelijk te sterk. De Nederlandse mannen verloren met 10/21, 11/21.

Gemengddubbel
Het koppel Wessel van der Aar / Kelly van Buiten moest het opnemen tegen het als derde geplaatste Thaise koppel Ratchapol Makkasasithorn/ Benyapa Aimsaard. De Nederlanders verloren met 12/21 en 14/21.

Kijk voor de uitslagen op: https://www.toernooi.nl/sport/matches.aspx…

Foto's Badminton Nederland

 

Dag 2 Wereld Jeugd Kampioenschappen 2019

Een goede dag voor de Nederlandse spelers bij het WJK in Kazan.

Amy Tan en de koppels Wessel van der Aar / Finn Achthoven en Wessel van der Aar / Kelly van Buiten wonnen allen hun wedstrijd en komen morgen weer in actie.

Vrouwenenkel
Amy Tan neemt het op tegen de als vierde geplaatste Putri Kusuma Wardani uit Indonesië na haar winst met 21/16, 21/17 op Jenny Zhu uit Nieuw-Zeeland.

Mannendubbel
Wessel en Finn gaan na gewonnen (21/10, 24/22) te hebben van een duo uit Sri Lanka het nu opnemen tegen het koppel Chen Zhi Ray/ Cheng Kai Wen (als 10e geplaatst) uit Taiwan.

Gemengddubbel
Het koppel Wessel van der Aar / Kelly van Buiten gaat spelen tegen het als derde geplaatste Thaise koppel Ratchapol Makkasasithorn/ Benyapa Aimsaard. De Nederlanders versloegen eerder het Armeense duo Arman Vardanyan/ Gayane Mamajanyan met 21/10, 21/15.

Kijk voor de uitslagen op: https://www.toernooi.nl/sport/matches.aspx…

Foto's Badminton Nederland

 

tekst-onderlogos1NOC onderlogosBWF onderlogosNedLot SMALL landscape RGB 106 77BE onderlogosfz forza 106 77